Het Feyenoord Soccer Camp bij v.v. WFB gaat door!
(1 Stem)

Het Feyenoord Soccer Camp bij v.v. WFB gaat door!

We mogen weer voetballen! En dat betekent dat ook het Feyenoord Soccer Camp bij onze vereniging door kan gaan. Train op 10 en 11 augustusals een Feyenoord-speler en zorg ervoor dat jij fit aan het nieuwe voetbalseizoen begint.

Voorzorgsmaatregelen

Gezien de huidige omstandigheden omtrent het coronavirus neemt Feyenoord Soccer Schools maatregelen om het voetbalkamp op een verantwoorde en veilige manier plaats te laten vinden. Hieronder enkele maatregelen die genomen worden:

  • Ouders zijn niet welkom op het sportcomplex, enkel de deelnemende kinderen
  • Kinderen geven geen handen of high fives aan trainers
  • Er wordt geluncht door middel van lunchpakketjes
  • Er wordt geen gebruikgemaakt van kleedkamers

Bij eventuele verandering van de voorschriften van het kabinet, zal Feyenoord Soccer Schools haar beleid hierop aanpassen.

 

Trainen als een Feyenoord-speler

De Feyenoord-trainers hebben voor jou een trainingsprogramma samengesteld waardoor jij je optimaal kunt voorbereiden op het nieuwe voetbalseizoen. Oefen je skills op verschillende gebieden en train in een splinternieuw tenue van adidas!

Zien wij jou tijdens het Feyenoord Soccer Camp bij v.v. WFB? Meld je snel aan!

⚽ Doe mee aan het Soccer Camp bij v.v. WFB

⚠ In lijn met de adviezen van het RIVM

✍ Meld je aan: https://bit.ly/3chTPBl

Gelezen: 354 keer Laatst aangepast op dinsdag 12 mei 2020 09:14