Beleef een uniek Feyenoord Zomer Camp bij v.v. WFB!
(0 stemmen)

Beleef een uniek Feyenoord Zomer Camp bij v.v. WFB!

Ben jij op zoek naar een unieke en sportieve activiteit voor in de zomervakantie? Doe dan mee aan het Feyenoord Soccer Camp bij v.v. WFB, dat plaatsvindt op 16 & 17 augustus 2021. Er zijn nog plaatsen beschikbaar, dus meld je aan!

Voor meer informatie en/of direct inschrijven https://bit.ly/3riMM2l

Feyentrain

De trainersstaf van Feyenoord Soccer Schools staat voor jou klaar om je te helpen een betere voetballer te worden en je optimaal voor te bereiden op een nieuw voetbalseizoen! Als deelnemer ontvang je het gloednieuwe shirt dat trainers Ben Wijnstekers en Robin Nelisse op de foto presenteren. Uiteraard is een bijpassend broekje inbegrepen om jouw trainingstenue compleet te maken.

Winactie
Schrijf je samen met en vriend in voor het Feyenoord Soccer Camp, dan maak je bovendien kans op een gesigneerd Feyenoord-shirt! Het enige dat je hiervoor hoeft te doen is de naam van jouw kameraad op het inschrijfformulier in te vullen bij het veld 'bijzonderheden', dan maken jullie allebei automatisch kans.

Gelezen: 117 keer