Het terras op v.v.WFB blijft voorlopig dicht
(2 stemmen)

Het terras op v.v.WFB blijft voorlopig dicht

Ondanks de aangekondigde versoepelingen, zal het terras op v.v.WFB voorlopig gesloten blijven. Voor het openen van het terras moet er aan een aantal regels worden voldaan. Zo is een gezondheidscheck verplicht, is zelfbediening verboden, moet te allen tijde de 1,5 meterregel worden gehanteerd, mogen er alleen strikt noodzakelijke bewegingen zijn op het terras, mogen er maximaal twee personen aan één tafel zitten, moet er worden gereserveerd voor plaatsen en moet de kantine op slot blijven. Al deze voorwaarden zijn, gezien de situatie, zeer begrijpelijk. Echter hebben wij niet de (personele) capaciteiten om het terrasbezoek onder deze voorwaarden te organiseren en op een veilige manier mogelijk te maken. Daarom zien wij voorlopig af van opening. We hopen op uw begrip.

Gelezen: 275 keer