Inschrijvingen zomertoernooi 7 augustus blijven binnenkomen!
(0 stemmen)

Inschrijvingen zomertoernooi 7 augustus blijven binnenkomen!

Het nieuwe seizoen zal op 7 augustus starten met het inmiddels bekende zomertoernooi. De eerste aanmeldingen zijn ook al binnen en daar zijn we natuurlijk heel erg blij mee! Het voorlopige deelnemersveld bestaat uit:

De Freddy's, Dam brood & banket, ZVT Goeree, FC Meubel, De Maaskantjes, Storm Klimaattechniek en de Stellendamse Leeuwen. We hopen natuurlijk op nog veel meer deelnemers. Inschrijven is gratis en iedereen boven de 16 jaar kan meevoetballen. 

Ook zin om te strijden om de cup met de grote oren? Inschrijven gaat heel makkelijk via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Evenementen- en toernooicommissie v.v WFB

Gelezen: 65 keer Laatst aangepast op dinsdag 08 juni 2021 13:51