Trainer Marcel van Duijn voor lange tijd uit de roulatie
(0 stemmen)

Trainer Marcel van Duijn voor lange tijd uit de roulatie

Helaas hebben wij als bestuur het bericht gekregen dat onze kersverse hoofdtrainer, Marcel van Duijn,  vanwege een plotselingen opname in het ziekenhuis voor langere tijd uit de roulatie is. Dit trieste nieuws komt natuurlijk in de eerste plaats hard aan bij zijn direct famillie en vriendenkring maar ook wij als voetbalvereniging en met name de selectie zullen hem dus ook komende maanden moeten en gaan missen. Het is op dit moment onduidelijk hoelang het herstel zal gaan duren.

Voor de komende week/weken hebben we Patrick van Dam bereid gevonden om tijdelijk te fungeren als hoofdtrainer waar we hem dankbaar voor zijn. Dit geeft het bestuur de tijd en ruimte om een passende oplossing te vinden voor de absentie van Marcel in de komende periode. Zodra hier meer over bekend is zullen we dit natuurlijk communiceren.

Wij wensen natuurlijk Marcel en zijn directe familie veel sterkte toe in zijn herstel.

Het bestuur.

Gelezen: 365 keer Laatst aangepast op vrijdag 24 september 2021 15:38