Ledenvergadering 5 november
(0 stemmen)

Ledenvergadering 5 november

Beste leden,

De jaarlijkse algemene ledenvergadering staat dit jaar gepland op vrijdag 5 november 2021 om 20.00 uur. We gaan ervan uit, dat deze gewoon kan plaatsvinden in de kantine op Sportpark De Kruse. Mocht u deel willen nemen aan deze vergadering, zouden we u willen vragen om u uiterlijk zondag 31 oktober 2021 aan te melden via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Het is namelijk in verband met de COVID-19-pandemie lastig in te schatten welke regels er gelden op vrijdag 5 november 2021 en wellicht moeten we door de groepsgrootte uitwijken naar een grotere/andere locatie of naar een digitale omgeving. Wij hopen op uw begrip.

De agenda verschijnt nog op de site op een later moment.

Met vriendelijke groet,

Namens het bestuur van WFB

Gelezen: 118 keer Laatst aangepast op vrijdag 24 september 2021 15:39