Streep door jeugdtoernooien
(1 Stem)

Streep door jeugdtoernooien

Alle jeugdtoernooien zijn voor dit seizoen afgelast. Dit geldt zowel voor de thuis- als uittoernooien. Op 19 april 2021 hadden we nog de hoop dat ons eigen toernooi op 12 juni 2021 doorgang kon vinden, maar nu medio mei moeten we de conclusie trekken dat er niets kan worden georganiseerd. Voor de komende tijd is er, ondanks de lichtpuntjes, nog te veel onduidelijk en ziet het er niet naar uit dat er zoveel teams tegelijkertijd op ons complex aanwezig kunnen en mogen zijn. Ook de uittoernooien, waar teams van v.v.WFB naar toe zouden gaan, zijn afgelast.

Wel is er een plan om het seizoen voor alle leden op een leuke manier af te sluiten, dit zal waarschijnlijk op 3 Juli plaatsvinden. (Leon Struijk en Krijn Westhoeve toernooiencommissie v.v. WFB)

Verdere informatie volgt binnenkort.

Gelezen: 64 keer